Phone Number (field) (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Country
ar: الدولة

en: Required
ar: ضروري

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Optional
ar: اختياري

en: Installed
ar: مثبت

en: Extension
ar: امتداد

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Field settings
ar: إعدادات الحقل

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Field types
ar: أنواع الحقل

en: Storage settings
ar: إعدادات التخزين
