Phone Verification (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Field name
az: Sahə adı

en: Use default
az: Defolt istifadə edin

en: Telephone number
az: Telefon nömrəsi
