Phone Verification (8.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Code length
fi: Koodin pituus

en: Use default
fi: Käytä oletusarvoa

en: Verify
fi: Tarkista

en: Telephone number
fi: Puhelinnumero
