Phone Verification (8.x-1.0-beta7) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Valid until
nl: Geldig tot

en: Code length
nl: Code lengte

en: Use default
nl: Standaard gebruiken

en: Verify
nl: Controleren

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Telephone number
nl: Telefoonnummer

en: Sent at
nl: Verzonden op
