Phone Verification (8.x-1.0-beta8) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Code length
sv: Antal tecken

en: Use default
sv: Använd standard

en: Verify
sv: Verifiera

en: Code type
sv: Kodtyp

en: Telephone number
sv: Telefonnummer
