PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Country
be: Краіна

en: Types
be: Тыпы

en: Required
be: Абавязкова

en: Format
be: Фармат

en: Unknown
be: Невядомы

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Installed
be: Усталявана

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Pager
be: Гартальнік

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Default country
be: Прадвызначаная краіна

en: Dark
be: Цёмная
