PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Types
bo: རིགས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད

en: Default country
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་རྒྱལ་ཁབ་མིང
