PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: None
cy: Dim

en: Country
cy: Gwlad

en: Types
cy: Mathau

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Format
cy: Fformat

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Optional
cy: Dewisol

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Default country
cy: Gwlad diofyn
