PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: None
da: Ingen

en: Country
da: Land

en: Types
da: Typer

en: Required
da: Obligatorisk

en: Unknown
da: Ukendt

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Optional
da: Valgfrit

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: seconds
da: sekunder

en: Countries
da: Lande

en: API key
da: API-nøgle

en: Installed
da: Installeret

en: Default value
da: Standardværdi

en: Extension
da: Udvidelse

en: Country code
da: Landekode

en: Resend
da: Gensend

en: About
da: Om

en: Light
da: Lyst

en: Country name
da: Landenavn

en: Uses
da: Bruger

en: Verification
da: Bekræftelse

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Unique
da: Unik

en: Field types
da: Felttyper

en: Default country
da: Standard land

en: Dark
da: Mørkt

en: Storage settings
da: Indstillinger for lagring

en: Link using text: @title
da: Link med tekst: @title

en: No placeholder
da: Ingen placeholder

en: Advanced elements
da: Avancerede elementer
