PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Country
el: Χώρα

en: Types
el: Τύποι

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Format
el: Μορφή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Extension
el: Επέκταση

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Default country
el: Προεπιλεγμένη χώρα

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: No placeholder
el: Χωρίς σύμβολο κράτησης θέσης
