PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Types
eo: Tipoj

en: Required
eo: Bezonata

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Countries
eo: Landoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Default country
eo: Apriora lando
