PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Country
fi: Maa

en: Types
fi: Tyypit

en: Required
fi: Pakollinen

en: Format
fi: Muoto

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: seconds
fi: sekuntia

en: Countries
fi: Maat

en: Installed
fi: Asennettu

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Pager
fi: Sivutus

en: About
fi: Tietoja

en: Light
fi: Vaalea

en: Country name
fi: Maan nimi

en: Uses
fi: Käyttää

en: Verify
fi: Tarkista

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Unique
fi: Yksilöllinen

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Default country
fi: Oletusmaa

en: Dark
fi: Tumma

en: Storage settings
fi: Tallennusasetukset

en: Link using text: @title
fi: Linkki käyttäen tekstiä: @title

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: No placeholder
fi: Ei paikkamerkkiä
