PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Types
gl: Tipos

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Format
gl: Formato

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Optional
gl: Opcional

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: seconds
gl: segundos

en: Countries
gl: Paises

en: Installed
gl: Instalado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Extension
gl: Extensión

en: Country code
gl: Código de país

en: Pager
gl: Paxinador

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Verification
gl: Comprobación

en: Default country
gl: País predefinido

en: Dark
gl: Escuro
