PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Country
hi: देश

en: Types
hi: प्रकार

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Format
hi: प्रारूप

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: seconds
hi: क्षण

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Pager
hi: पेजर

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Emergency
hi: आपातकाल

en: Default country
hi: डिफ़ॉल्ट देश

en: No placeholder
hi: कोई प्लेसहोल्डर नहीं
