PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Country
hu: Ország

en: Types
hu: Típusok

en: Required
hu: Szükséges

en: Format
hu: Formátum

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Mobile
hu: Mobil

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: seconds
hu: másodperc

en: Countries
hu: Országok

en: API key
hu: API kulcs

en: Installed
hu: Telepített

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Show flags
hu: Zászlók megjelenítése

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Country code
hu: Országkód

en: Pager
hu: Lapozó

en: Resend
hu: Újraküldés

en: About
hu: Leírás

en: Verification Message
hu: Megerősítő üzenet

en: Light
hu: Világos

en: Country name
hu: Országnév

en: Uses
hu: Használat

en: Verification
hu: Ellenőrzés

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Verified
hu: Megerősített

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Not verified
hu: Nem megerősített

en: Unique
hu: Egyedi

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Default country
hu: Alapértelmezés szerinti ország

en: Dark
hu: Sötét

en: Resend code
hu: Kód újraküldése

en: Invalid code.
hu: Érvénytelen kód.

en: Storage settings
hu: Tárolási beállítások

en: Link using text: @title
hu: @title szöveget használja a hivatkozás

en: Verification Code
hu: Megerősítő kód

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: No placeholder
hu: Nincs helykitöltő

en: Unable to deliver the code. Please contact support.
hu: Nem sikerült kézbesíteni a kódot. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot.

en: Code resent
hu: Kód újraküldve

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the telephone field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
hu: A telefonszám mező <em>beállításai</em> és <em>megjelenítései</em> külön állíthatóak. A mezők kezeléséről és megjelenítésükről a <a href=":field_ui">Field UI</a> modul súgójában található további tudnivaló.

en: Default country is not in one of the allowed countries.
hu: Alapértelmezett ország nincs benne az engedélyezett országok között.

en: Show as TEL link
hu: A hivatkozás megjelenítése „TEL” formában

en: Show as country name
hu: Megjelenítés, mint országnév

en: Show as country code
hu: Megjelenítés, mint országkód

en: Use this field for two-factor authentication
hu: Ennek a mezőnek a használata a kétlépcsős azonosításhoz (TFA)

en: Send verification code
hu: Megerősítő kód küldése

en: Enable two-factor authentication
hu: Kétlépcsős azonosítás (TFA) engedélyezése

en: Phone number in %field is required.
hu: Telefonszám megadása kötelező ezen a mezőn: %field

en: A verification code was sent to %clue. Enter the @length-character code sent to your device.
hu: %clue részére a megerősítő üzenet elküldve, ami @length-character karakter hosszú. Ezt az eszközére elküldött kódot kell beírni.

en: Verified status
hu: Megerősítés állapota

en: TFA validation code sent to user @uid
hu: TFA ellenőrző kód elküldve a következő felhasználónak: @uid

en: Send message error to user @uid. Status code: @code, message: @message
hu: @uid felhasználó részére küldött üzenet kézbesítése közben hiba történt. Állapotkód: @code, üzenet: @message

en: Phone number settings
hu: Telefonszám beállítások

en: Verification message
hu: Megerősítő üzenet

en: Too many verification code requests, please try again shortly.
hu: Túl sok megerősítő kód kérés történt. Érdemes később újrapróbálkozni.
