PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Types
kk: Типтар

en: Required
kk: Қажетті

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Optional
kk: Міндетті емес
