PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Country
sk: Krajina

en: Types
sk: Typy

en: Required
sk: Povinné

en: Format
sk: Formát

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Mobile
sk: Mobil

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: seconds
sk: sekundy

en: Countries
sk: Štáty

en: API key
sk: API kľúč

en: Installed
sk: Inštalované

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Show flags
sk: Zobraziť vlajky

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: About
sk: Informácie o

en: Allowed countries
sk: Povolené krajiny

en: Country name
sk: Názov krajiny

en: Uses
sk: Používa

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Field types
sk: Typy polí

en: Default country
sk: Predvolená krajina

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: No placeholder
sk: Bez zástupného reťazca
