PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: None
af: Geen

en: Country
af: Land

en: Types
af: Tipes

en: Required
af: Verplig

en: Unknown
af: Onbekend

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Optional
af: Opsioneel
