PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Country
bs: Zemlja

en: Types
bs: Tipovi

en: Required
bs: Obavezno

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Default value
bs: Defaultne postavke
