PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Types
et: Tüübid

en: Required
et: Kohustuslik

en: Format
et: Vorming

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Optional
et: Valikuline

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Countries
et: Riigid

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Extension
et: Laiendus

en: Country code
et: Riigikood

en: Pager
et: Lehitseja

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: Storage settings
et: Salvestamise sätted

en: Link using text: @title
et: Lingi tekstiga: @title

en: No placeholder
et: Placeholder puudub
