PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: Types
eu: Motak

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Format
eu: Formatua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Extension
eu: Luzapena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Default country
eu: Lehenetsi herrialdea
