PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: None
hr: Nema

en: Country
hr: Država

en: Types
hr: Vrste

en: Required
hr: Nužno

en: Format
hr: Oblik

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Installed
hr: Instaliran

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Default country
hr: Zadana država
