PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: None
is: Engin

en: Country
is: Land

en: Types
is: Tegundir

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Format
is: Stílsnið

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Optional
is: Valkvætt

en: Phone number
is: Símanúmer

en: seconds
is: sekúndur

en: Countries
is: Lönd

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Country code
is: Landnúmer

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
