PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Types
lt: Tipai

en: Required
lt: Privalomas

en: Format
lt: Formatas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Countries
lt: Šalys

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: About
lt: Apie

en: Light
lt: Šviesi

en: Uses
lt: Naudoja

en: Unique
lt: Unikalus

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Storage settings
lt: Saugojimo nustatymai

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai
