PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: None
ml: ഇല്ല

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
