PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Country
mr: देश

en: Types
mr: प्रकार

en: Required
mr: आवश्यक

en: Format
mr: रचना

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Optional
mr: पर्यायी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
