PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Types
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा

en: International
ne: अन्तर्राष्ट्रिय
