PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Required
nn: Påkrevd

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Optional
nn: Valfri

en: seconds
nn: sekundar

en: Default country
nn: Standard land
