PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Country
oc: País

en: Types
oc: Tipes

en: Required
oc: Requesit

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Optional
oc: Facultatiu

en: seconds
oc: segondas

en: Countries
oc: Païses

en: API key
oc: Clau API

en: Installed
oc: Installat

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Pager
oc: Paginacion

en: About
oc: A prepaus

en: Country name
oc: Nom del país

en: Uses
oc: Usatges

en: Default country
oc: País per defaut
