PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Types
ps: ډولونه

en: Required
ps: غوښتى

en: Format
ps: بڼه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Optional
ps: اختياري

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
