PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: None
sl: Brez

en: Types
sl: Tipi

en: Required
sl: Obvezno

en: Format
sl: Oblika

en: Unknown
sl: Neznan

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
