PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Types
sq: Llojet

en: Required
sq: Kërkohet

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: About
sq: Informacione
