PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Country
sv: Land

en: Types
sv: Typer

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Unknown
sv: Okänd

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Optional
sv: Valfritt

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: seconds
sv: sekunder

en: Countries
sv: Länder

en: Installed
sv: Installerad

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Show flags
sv: Visa flaggor

en: Extension
sv: Filändelse

en: Country code
sv: Landskod

en: Pager
sv: Paginerare

en: About
sv: Om

en: Light
sv: Ljust

en: Country name
sv: Namn på land

en: Uses
sv: Använder

en: Verify
sv: Verifiera

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Unique
sv: Unik

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Default country
sv: Förvalt land

en: Dark
sv: Mörkt

en: Resend code
sv: Sänd koden igen

en: Invalid code.
sv: Ogiltig kod.

en: Storage settings
sv: Inställningar för lagring

en: Link using text: @title
sv: Länk som använder text: @title

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: No placeholder
sv: Ingen platshållare

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
