PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Country
ta: நாடு

en: Types
ta: வகைகள்

en: Required
ta: தேவை

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Extension
ta: நீட்சி

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Emergency
ta: அவசரம்

en: Default country
ta: இயல்பான நாடு

en: No placeholder
ta: கொள்ளிடம் இல்லை
