PhoneNumber (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Country
te: దేశం

en: Types
te: రకాలు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Format
te: ఆకృతి

en: Unknown
te: తెలియని

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Default country
te: అప్రమేయ దేశం
