PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Country
cs: Země

en: Types
cs: Typy

en: Required
cs: Povinné

en: Format
cs: Formát

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: seconds
cs: sekund

en: Countries
cs: Země

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Extension
cs: Přípona

en: Country code
cs: Kód země

en: Pager
cs: Stránkovač

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Unique
cs: Unikátní

en: Field types
cs: Typy polí

en: Default country
cs: Výchozí země

en: Storage settings
cs: Nastavení úložiště

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder

en: No placeholder
cs: Žádný zástupný symbol
