PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)
