PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Types
ur: اقسام

en: Required
ur: درکار

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Optional
ur: اختیاری

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
