PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Country
ar: الدولة

en: Types
ar: الأنواع

en: Required
ar: ضروري

en: Format
ar: التنسيق

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Optional
ar: اختياري

en: Countries
ar: الدول

en: Installed
ar: مثبت

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Extension
ar: امتداد

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Default country
ar: البلد الافتراضي

en: Storage settings
ar: إعدادات التخزين

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder

en: No placeholder
ar: بدون نص بديل
