PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Types
ast: Tribes

en: Required
ast: Requeríu

en: Format
ast: Formatu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Optional
ast: Opcional

en: Installed
ast: Instaláu
