PhoneNumber (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Types
az: Tiplər

en: Required
az: Tələb olunur

en: Unknown
az: Naməlum

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Extension
az: Əlavə

en: Pager
az: Peycer

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Emergency
az: Təcili

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Default country
az: Defolt ölkə
