PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: None
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Types
bg: Типове

en: Required
bg: Задължително

en: Format
bg: Формат

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Optional
bg: По желание

en: Default country
bg: Държава по подразбиране
