PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
