PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: None
ca: Cap

en: Country
ca: País

en: Types
ca: Tipus

en: Required
ca: Necessari

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Optional
ca: Opcional

en: Phone number
ca: Telèfon

en: seconds
ca: segons

en: Countries
ca: Països

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Extension
ca: Extensió

en: Pager
ca: Paginador

en: About
ca: Detalls

en: Light
ca: Clar

en: Uses
ca: Usos

en: Emergency
ca: Urgència

en: Unique
ca: Únic

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Default country
ca: País predeterminat

en: Dark
ca: Fosc

en: Storage settings
ca: Paràmetres de l'emmagatzemament

en: Link using text: @title
ca: Enllaça utilitzant el text: @title

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: No placeholder
ca: Sense marcador de posició
