PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།
