PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Required
gu: જરૂરી

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Default country
gu: મૂળભૂત દેશ
