PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: None
he: ללא

en: Country
he: מדינה

en: Types
he: סוגים

en: Required
he: נדרש

en: Format
he: פורמט

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Countries
he: מדינות

en: Installed
he: מותקן

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Extension
he: הרחבה

en: Pager
he: דפדוף

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Verification
he: אימות

en: Emergency
he: חירום

en: Default country
he: מדינת ברירת המחדל

en: Storage settings
he: הגדרות אחסון
