PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը
