PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Country
jv: Negara

en: Types
jv: Tipe

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Installed
jv: Dipasang

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani

en: Default country
jv: Jeneng Negara
