PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Types
ka: ტიპები

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Format
ka: ფორმატი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
